Taniec z gwiazdami - Program TV - Muzyka i koncerty | ABC-lp3
1 2
 

Taniec z gwiazdami - Program TV

Reklama i marketing Taniec z gwiazdami przywędrował do nas oczywiście jak nie trudno się domyśleć ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jako, że odniósł on sukces nie tylko w tym kraju, ale i w wielu innych, to zdecydowano, że warto by również u nas zorganizować taki program. Jak się okazało pomysł był trafiony. Program ten znalazł błyskawicznie miejsce w sercach Polaków. Oglądały go miliony. O tyle, o ile w pierwszych edycjach występował w tym niesamowitym programie TV faktycznie gwiazdy pierwszego formatu, o tyle od kilku już edycji (obecnie mamy dziewiątą edycję) zaobserwować można, że tańczą już tam w cale nie tak znane tworze. Oczywiście bardzo łatwo sobie wytłumaczyć taki stan rzeczy. Otóż po tańcu z gwiazdami na nasze ekrany zawitały programy takie jak "Jak oni śpiewają" oraz "Gwiazdy tańczą na lodzie". To wpłynęło na to, że osoby te już coraz rzadziej biorą udział w programach tego typu. Najzwyczajniej w świecie mają już dosyć tych codziennych treningów, które są wymagane, jeśli ktoś chce się dobrze zaprezentować, aby nie było blamażu.

To, jakie programy TV będziemy oglądać, zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań, jednakże kiedy już płacimy abonament telewizyjny, niezależnie od tego czy posiadamy tylko kanały telewizji publicznej czy też na przykład telewizję kablową bądź satelitarną, wymagamy od stacji, aby pokazywane przez nią programy były różnorodne, a przede wszystkim ciekawe. Niestety często zdarza się tak, że pomimo tego, że posiadamy na przykład pięćdziesiąt różnych stacji telewizyjnych to i tak nie ma czego oglądać. Ramówka jaką konkretna telewizja posiada zależy w dużej mierze od tego, na co konkretny program telewizyjny jest ukierunkowany. To znaczy czy program TV jest programem ogólnym, czy też na przykład o konkretnej tematyce. Każdy, kto tylko posiada telewizor i antenę telewizyjną i dodatkowo opłaci podstawowy abonament, posiada dostęp do programów telewizji publicznej, jednakże jeżeli chce się mieć dodatkowe programy, trzeba wykupić dostęp do telewizji kablowej albo ewentualnie do telewizji satelitarnej.

Program telewizyjny pomoże nam nie tylko zapoznać się z ogólnym zarysem ramówki na dany dzień czy dni, ale także spełnia inną funkcję, a mianowicie dokładnie, o której godzinie wraz z minutami planowane jest emisja danego elementu. Jest to bardzo ważna funkcja, ponieważ w momencie, kiedy jesteśmy obecni w domu, możemy dany program włączyć wcześniej, co wykluczy spóźnienie się na film. Jednak w momencie, gdy nie będzie nas w domu i wiemy o tym z wyprzedzeniem, możemy próbować nagrać dany program o odpowiednio określonej godzinie. Wprowadzając odpowiednie dane z zakresu kanału oraz początku i końca nagrywania, możemy pod naszą nieobecność w domu nagrać dany wycinek lub cały program i obejrzeć go po powrocie lub w dowolnym innym momencie. Jednak, aby odniosło to oczekiwany skutek musimy pamiętać o odwzorowaniu pewnych ustawień z zapisanymi w programie telewizyjnym danymi. Tylko odpowiednie ustawienie da nam gwarancję, że nasz program zostanie zapisany w odpowiednim czasie i nie zostanie obcięty jego koniec lub początek.

Tagi: świat,teleturniej,umiejętności | Lista plików strony