Wstęp - Program TV - Muzyka i koncerty | ABC-lp3
1 2
 

Wstęp - Program TV

Reklama i marketing Jak już wspomniałem we wstępie raczej mało kto we współczesnym świecie żyje bez telewizora i programów TV jakie są nam oferowane. Niektórzy z nas spędzają przed telewizorem wiele godzin dziennie oglądając program TV za programem TV. Ludzie stają się coraz bardziej uzależnieni od telewizji. Włączając telewizor mamy do wyboru wiele programów TV. Począwszy od filmów animowanych poprzez programy informacyjne, filmy komediowe, filmy sensacyjne aż po zwykłe seriale. Oczywiście tego wszystkie nie oferuje nam jedna stacja telewizyjna. Nie wystarczyło by na to doby. Jedne stacje, takie jak na przykład Cartoon Network pokazują nam przez całą dobę filmy animowane dla dzieci. TVN24 przez całą dobę podaje nam najświeższe doniesienia ze świata, a taki chociażby Polsat Sport, TVP Sport, czy Eurosport pokazuje nam przez całą dobę zmagania sportowców z całego świata. Każdy cos dal siebie znajdzie w magicznym świecie telewizji. W świecie, w którym wszystko jest możliwe. Nic tylko wziąć pilota i położyć się wygodnie we własnym łóżku.

Polsat jest pierwszą ogólnopolską stacją telewizyjną działającą na zasadach prywatnych. Rozpoczęła ona nadawanie dokładnie piątego grudni tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego drugiego roku o godzinie szesnastej trzydzieści. Nadawanie sygnału nie wiedzieć czemu rozpoczęło się w Holandii. Aktualnie stanowisko właściciela tej wielkiej telewizji jaką jest Polsat piastuje Pan Zygmunt Solorz-Żak. Jednak prezesem stacji jest obecnie Mirosław Błaszczyk. Od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego dziewiątego roku stacja Polsat oferuje bardzo szeroką ofertę programów tematycznych. Jest nią całkowicie Polska platforma Cyfrowy Polsat. Od trzydziestego czerwca dwa tysiące ósmego roku Polsat jest również właścicielem Rodzinnej telefonii komórkowej. Jednak to nie wszystko jeżeli chodzi o grupę kapitałową Polsatu. Należą do niej również Biuro Reklamy Telewizji Polsat PM Sp. z o.o., Fundacja POLSAT Dzieciom, OFE Polsat, eMarket, Teleaudio Sp. z o.o. i Invest Bank. Jak widać całkiem pokaźna grupka. Polsat oferuje nam bardzo szeroką gamę programów TV. To tylko potwierdza siłę Polsatu.

Telewizja Polska jest najstarsza stacją nadawczą w Polsce. Pierwsze próby jej uruchomienia miały miejsce jeszcze przed druga wojną światową. Dokładnie miało to miejsce cztery lata przed jej wybuchem- w tysiąc dziewięćset trzydziestym piątym roku. Pierwsze regularne nagrania miały być emitowane już w tysiąc dziewięćset czterdziestym roku. Przygotowania do tego wydarzenia przerwał jednak wybuch drugiej wojny światowe. Prace nad rozpoczęciem nadawani wznowiono dopiero w tysiąc dziewięćset czterdziestym siódmym roku. Już pięć lat później, w roku tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym drugim Pierwszy program wyemitowano dwudziestego piątego października tysiąc dziewięćset pięćdziesiątego drugiego roku o godzinie dziewiętnastej. Telewizja Polska jest spółką skarbu państwa. Na mocy prawa jest jedyną stacją publiczną nadającą w Polsce. Aktualnie, stanowisko prezesa tejże wspaniałej stacji piastuje Pan Piotr Farfał. Telewizja Polska oferuje nam niezwykle dużą ilość oraz różnorodną ilość programów TV, co gwarantuje oglądającym, że nie będą narzekali na nudę.

Tagi: polsat,program,telewizj | Lista plików strony