Filmiki - Muzyka i koncerty | ABC-lp3
1 2
 


Filmiki

Reklama i marketing Ramówka niektórych stacji telewizyjnych obejmuje wiele różnorodnych programów i filmów, w tym także wiele programów rozrywkowych. W ostatnich latrach bardzo wzrosła popularność takich programów TV, które mają na celu nas bawić i czasami nawet także rozwijać. Programy TV o tematyce rozrywkowej są naprawdę różnorodne. Mogą to być na przykład jakieś teleturnieje w których trzeba się wykazać odpowiednią wiedzą, lub też bardzo często są to programy ukazujące zmagania ich uczestników. Ich tematyk też jest bardzo wiele. Na przykład są to rywalizacje w tańcu, śpiewie czy też innych talentach. Pomimo tego, że ludzie mają na temat tego typu programów TV różne zdania, są one z reguły bardzo popularne i osiągają bardzo wysoką oglądalność, a co za tym idzie, są one dla stacji które je wyświetlają bardzo opłacalne. Dlatego tez możemy często spotkać się z kolejnymi edycjami konkretnego programu TV o tematyce rozrywkowej, albo zobaczyć przeróbkę programu, który w innym kraju odniósł sukces i teraz oczekiwany jest sukces także u nas.

To, co obejmują codzienne ramówki różnych stacji telewizyjnych nie jest oczywiście żadną tajemnicą, tylko jest to informacja dla widów, o której godzinie i w której stacji telewizyjnej jest wyświetlany interesujący nas film czy też program. Tylko skąd się tego możemy dowiedzieć? To bardzo proste. W każdym kiosku można kupić co najmniej kilkanaście różnych gazet w których zamieszczony jest program telewizyjny na bieżący tydzień. To o jakiej porze wyświetlane są różne programy TV można znaleźć także na przykład w Internecie. Co więcej niektóre stacje telewizyjne oferują także tak zwaną telegazetę, tyle tylko, że do tego potrzebny jest już specjalny telewizor, który tą opcję obsługuje. Jednakże mimo tego, że program TV można sprawdzić naprawdę w wielu różnych miejscach, to najprościej jest po prostu iść do kiosku i kupić za kilkadziesiąt groszy zwykły program telewizyjny. Jedyną wadą takich prognozowanych programów telewizyjnych jest to, że w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zmian w programie, po prostu nie wiemy co będzie wtedy wyświetlane.

Program telewizyjny oferuje bardzo dużo różnorodnych audycji i programów skierowanych do praktycznie wszystkich grup wiekowych, od dzieci poprzez młodzież aż do dorosłych. Ma bardzo ciekawa tematykę od programów publicystycznych, poprzez popularnonaukowe, filmy, teatr do bajek dla dzieci. Każdy telewidz na pewno coś znajdzie w programie TV dla siebie. Obecnie na ekranach naszych telewizorów gości bardzo dużo różnych kanałów telewizyjnych. Program możemy oglądać dzięki telewizji naziemnej, satelitarnej, kablowej lub mobilnej. Telewizja mobilna znajduje się obecnie dopiero na etapie eksperymentalnym i w zasadzie jedynie Orange oferuje niektóre programy TV do odbioru przez telefon komórkowy. Telewizja naziemna to przede wszystkim programy publicznej Telewizji Polskiej, programy nadawane z platformy cyfrowej to miedzy innymi cyfrowa Telewizja Polsat, Platforma Telewizji N, Cyfra + i inne, telewizja kablowa to na przykład UPC Polska, Vectra, ASTER, INEA, Multimedia Polska i inne. Ostatnio pojawiła się telewizja "na kartę".

Tagi: stacja,telewizja,program | Lista plików strony