Muzyka dla mas - Muzyka i koncerty | ABC-lp3
1 2
 

Muzyka dla mas

Reklama i marketing Nie wystarczy kilka gatunków muzyki, tak, żeby każdy mógł coś dla siebie wybrać. Potrzebna jest muzyka dla mas. Jest łatwa i dla niektórych uszu bardzo przyjemna. Nie niesie ze sobą jakichś poważnych filozoficznych treści, a jedynie łatwą tanią rozrywkę. Najczęściej w takich piosenkach pojawia się jedynie kilka słów czy fraz, które są nieustannie powtarzane, ku uciesze słuchaczy oczywiście. Muzyka dla mas powstała nie dawno, wcześniej ludzie słuchali muzyki klasycznej czy poezji śpiewanej. Dzisiaj trzeba dostarczyć produkt muzyczny, który dotrze do gustu niewybrednych odbiorców i przy okazji dobrze się sprzeda. I chociaż taka muzyka bardzo często ociera się o kicz i chyba można ją tylko traktować jako produkt, a nie jak muzykę, to ma wielu słuchaczy, a ci, którzy taką muzykę wykonują są z tego bardzo dumni. Ktoś kto ma o muzyce chociaż nikłe pojęcie, nigdy tego rodzaju rozrywki nie polubi. Dlatego muzyka masowa trafi tylko do tej nieoświeconej prymitywnej masy.

Muzyki słuchamy w aucie, gdy jedziemy i gdy wracamy z pracy. Słuchamy jej także podczas wycieczek rodzinnych, gdy jedziemy w góry czy nad morze. Drętwa cisza byłaby nie do zniesienia, a muzyka świetnie umila nam czas podróży. Kobiety lubią słuchać muzyki podczas sprzątania. Popularne przeboje sprawiają, że sprzątanie staje się w jakiś sposób lżejsze i przyjemniejsze i zdecydowanie szybciej mija czas, a jest to bardzo ważne. Dzięki słuchaniu muzyki nie tracimy dobrego humoru, bo zazwyczaj dźwięki, które płyną z radia są radosne i pogodne. Muzyki słuchamy także w kuchni, gdy przygotowywaniu posiłków dla rodziny. Słuchamy też jej wieczorem, gdy zmęczeni po całym dniu pijemy z ukochaną osobą lampkę wina. Muzyka towarzyszy nam wszędzie, a jak bardzo ją lubimy, niech świadczy ulica. Codziennie obserwujemy ludzi na ulicy, a większość z nich ma na uszach słuchawki, dzięki czemu może słuchać muzyki wszędzie, bez względu na to gdzie jesteśmy i co robimy. Muzyka jest zawsze z nami.

Niektórzy zaraz po przebudzeniu się włączają radio albo komputer i włączają swoją ulubioną płytę. Na początek dnia najlepiej włączyć coś żywego, żeby szybko się obudzić. Dzięki temu bardzo szybko staniemy na nogi i będziemy gotowi do podjęcia wyzwań nowego trudnego dnia. Czasami takie ożywcze dźwięki działają lepiej niż filiżanka kawy, dlatego warto i tę metodę wypróbować. Niektórzy słuchają muzyki dopiero wieczorem. Gdy już wszystkie sprawy są załatwione, dzieci śpią i nic już dzisiaj nie musimy robić, lubimy sobie posłuchać jakichś płyt. Zazwyczaj tuż przed snem słuchamy bardziej łagodnych rytmów. Doskonale nadaje się do tego muzyka instrumentalna, dzięki której możemy się doskonale odprężyć i zrelaksować u boku ukochanej osoby. Muzyki słuchamy o bardzo różnych porach. Niektórzy słuchają jej zawsze, bo mają odtwarzacze mp3 zawsze przy sobie, więc bez względu na wszystko, mogą zawsze sięgnąć po swoje ulubione kawałki i zanurzyć się w muzyce.

Tagi: muzyka,słuchacz,dźwięki | Lista plików strony